درباره آجیل منوچهری

شرکت آجیل منوچهری فعالیت خود را از سال ۱۳۷4 توسط مرحوم حاج نصرت منوچهری از یک کارگاه کوچک شروع کرد سپس با رونق گرفتن کسب و کار و نیاز به تولید مدرن برای پاسخگویی به تقاضای بازار در سال ۱۳۸۴ کارخانه ای در شهرک امام خمینی با مساحت بالغ بر هفت هزار متر مربع افتتاح گردید و تمام اقلام آجیل به سبد کالای شرکت اضافه شد.
در حال حاضر شرکت آجیل منوچهری به واسطه ی صداقت در فعالیت و ارائه ی کالای با کیفیت و پشتیبانی مورد قبول در طی سی سال فعالیت ، به بزرگترین تولید کننده ی آجیل و خشکبار در شمال کشور تبدیل شده و به زودی شاهد افتتاح فروشگاه های زنجیره ای آجیل منوچهری در سراسر ایران خواهید بود.

فروشگاه آجیل منوچهری با ساختاری جدید شروع به فعالیت نموده است و با افتتاح چند شعبه نقطه ی عطف فعالیت گسترده تر در سراسر ایران خواهد بود. در شعب حضوری آجیل منوچهری علاوه بر فروش آجیل و خشکبار ، انواع شکلات، انواع قهوه و چای و انواع محصولات کادویی هم بصورت آنلاین و هم حضوری عرضه می گردد و خرید به صورت خرده و عمده فراهم گردیده است.

آغاز به کار فروشگاه اینترنتی آجیل منوچهری در سال 1400 با هدف رفاه حال مشتریان سراسر کشور انجام شده و شما تنها با چند کلیک ساده تا تجربه ی طعم واقعی انواع آجیل و خشکبار فاصله خواهید داشت.

 

فروشگاه

همچنین شما می توانید برای خرید حضوری به یکی از شعب آجیل منوچهری در استان گلستان مراجعه نمایید و آجیل و خشکبار مورد نیاز خود و خانواده ی محترمتان را تهیه نمایید. 

آدرس شعب آجیل منوچهری به شرح زیر می باشد :

  • شعبه ی مادر : کردکوی /دور میدان شهرداری / مجتمع بزرگ منوچهری / فروشگاه آجیل منوچهری /01734349667
  • شعبه دو : گرگان / بلوار گلشهر / روبروی گلشهر 9 / فروشگاه آجیل منوچهری / 01732538129
  • شعبه ی سه (عمده فروشی) / گرگان / 30 متری رسالت / روبروی بازار ظروف رسالت /01732437081

 

تصاویری از شعب حضوری آجیل منوچهری 

ورق بزنید...