آجیل

معرفی ۱۴ مورد از بهترین ایده های ترند تزیین سفره هفت سین عید ۱۴۰۳

ایده های ترند تزیین سفره هفت سین عید ۱۴۰۳

ایده های تزیین سفره هفت سین عید ۱۴۰۳ بسیار زیاد هستند. بیشتر افرادی که می‌خواهند سفره هفت سین سال ۱۴۰۳ را آماده کنند مایل می‌باشند بهترین ایده را انتخاب نمایند. برای انتخاب هر یک از ایده‌های تزیین سفره هفت سین باید مشخصات ایده مد نظر را از نظر ترکیباتی که دارد بررسی کنید. توجه داشته باشید که قبل از انتخاب هر یک از ایده‌های تزیین سفره هفت سین باید به سلیقه خود اهمیت دهید تا بهترین ایده را انتخاب نمایید. برخی از ایده‌های ترند که مربوط به بعد از خرید آجیل عید و مربوط به تزیین نمودن سفره هفت سین سال ۱۴۰۳ می‌باشند را در این مطلب معرفی می‌کنیم.

ایده های تزیین سفره هفت سین عید ۱۴۰۳ که باید با آنها آشنا باشید عبارت هستند از :

۱٫ طراحی های مدرن و فانتزی

 یکی از بهترین ایده‌هایی که برای تزیین هفت سین عید ۱۴۰۳ طرفداران زیادی دارد. طراحی مدرن و فانتزی می‌باشد با طراحی مدرن و فانتزی می‌توانید زیبایی سفره هفت سین را چندین برابر کنید. برای استفاده از این سبک طراحی بهتر است انواع ظروفی که مدرن می‌باشند را مورد استفاده قرار دهید. هر یک از ظروف مدرن و زیبا زیبایی سفره هفت سین شما را چندین برابر می‌نمایند. در این طرح از شمع و انواع اکسسوری‌ها می‌توانید استفاده نمایید.

۲٫ طرح های لاکچری

 بین انواع ایده تزیین هفت سین عید ۱۴۰۳ می‌توانید ایده‌های لاکچری را انتخاب نمایید. ایده‌های لاکچری برای افرادی که مایل هستند هزینه بیشتری برای تزیین سفره پرداخت کنند گزینه مناسبی به شمار می‌روند. بسیاری از افراد از ظروف و اکسسوری‌های بسیار گران قیمت برای تزیین سفره هفت سین استفاده می‌نمایند.

ایده ی سفره هفت سین لاکچری
ایده های تزیین سفره هفت سین لاکچری

ظروف و اکسسوری‌هایی که گران قیمت هستند زیبایی سفره هفت سین را چندین برابر می‌کنند. توجه داشته باشید برای تزیین سفره هفت سین لاکچری باید از ظروفی که با دیگر ظروف یعنی ظروف ساده و مدرن متفاوت هستند استفاده نمایید.

۳٫ ایده تزیین هفت سین عید ظروف چوبی

 بین ایده های تزیین سفره هفت سین عید بهتر است از ظروف چوبی استفاده شود. امروزه ظروف چوبی طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده‌اند. گرمای سفره هفت سین با ظروف چوبی چندین برابر می‌گردد. برای قرار دادن هر یک از اقلام سفره هفت سین می‌توانید ظروفی که چوبی هستند و اندازه متفاوتی دارند را انتخاب کنید.

ایده سفره هفت سین عید در ظروف چوبی
ایده سفره هفت سین عید در ظروف چوبی

در کنار این ظروف از گل طبیعی، شمع و اکسسوری‌های دیگر استفاده خواهد شد. استفاده از ظروف چوبی برای تزیین سفره هفت سین به عنوان یک ایده مدرن و فانتزی شناخته می‌شود. این سبک تزیین سفره هفت سین طرفداران زیادی را به خود اختصاص خواهد داد.

۴٫ تزیین هفت سین با ظروف سرامیکی

یکی دیگر از ایده های تزیین سفره هفت سین عید استفاده از ظروف سرامیکی می‌باشد. ظروف سرامیکی در طرح و رنگ بندی‌های متفاوت برای تزیین سفره هفت سین مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر می‌خواهید طرح فانتزی و مدرن را برای سفره هفت سین با استفاده از ظروف سرامیکی اجرا کنید بهتر است رنگ سفید را انتخاب نمایید.

ایده سفره هفت سین عید در ظروف سرامیکی
ایده سفره هفت سین عید در ظروف سرامیکی

در این ایده از گل و اکسسوری‌های دیگر استفاده می‌شود. ظروف سرامیکی سفید طرح و اندازه متفاوتی دارند که برای زیبایی این سفره هفت سین مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

۵٫ تزیین هفت سین عید با سینی

 یکی دیگر از ایده‌های تزیین هفت سین عید این است که درون سینی اقلام سفره هفت سین را بچینید. این ایده را به عنوان یکی از ایده‌های مناسب و کوچک برای تزیین سفره هفت سین می‌شناسند. انواع ظروفی که اندازه کوچکی دارند را در این ایده می‌توانید مورد استفاده قرار دهید.

سفره هفت سین در سینی
سفره هفت سین در سینی

بسیاری از افراد سینی‌هایی که تزیین شده‌اند را برای طراحی این ایده انتخاب می‌کنند. سینی‌های آینه‌ای به عنوان بهترین سینی جهت تزیین نمودن سفره هفت سین انتخاب خواهند شد. استفاده از شمع گل و اکسسوری‌های دیگری که درون سینی قرار می‌گیرند انتخاب مناسبی برای زیبایی این ایده هستند.

۶٫ هفت سین های هنری

 هفت سین هنری به عنوان یکی از ایده های تزیین سفره هفت سین عید شناخته می‌شود. هفت سین‌های هنری با طرح و شکل متفاوت انتخاب می‌شوند. هفت سین‌های هنری طرفداران زیادی دارند و به همین دلیل طرح‌های گوناگونی از هفت سین هنری مشاهده خواهد شد.

ایده سفره هفت سین عید خلاقانه و هنری
ایده سفره هفت سین عید خلاقانه و هنری

هر یک از هفت سین‌های هنری که برای سال ۱۴۰۳ انتخاب می‌شوند طرح و شکل متفاوتی دارند. دقت داشته باشید که برای انتخاب هفت سین هنری باید طرح مد نظر را با نوع سلیقه خود هماهنگ نمایید. بسیاری از طرح‌های هنری برای سبک منزل شما گزینه مناسبی به شمار نمی‌روند.

۷٫ ایده های سنتی برای تزیین هفت سین عید

 در بین انواع ایده های تزیین سفره هفت سین عید ایده سنتی طرفداران خاصی را به خود اختصاص می‌دهد. بیشتر افرادی که به طرح‌های سنتی علاقه دارند مایل هستند از ظروف خاص مانند ظروف سرامیکی سنتی، ظروف مسی یا ظروف میناکاری برای تزیین سفره هفت سین استفاده کنند. به طور کلی سفره هفت سین یک سفره قدیمی و سنتی به شمار می‌رود، به همین دلیل با ظروف سنتی زیباتر می‌شود. ظروف سنتی اندازه متفاوتی دارند و در هر یک از آنها می‌توانید اقلام گوناگون سفره هفت سین را قرار دهید.

ایده سفره هفت سین عید سنتی
ایده سفره هفت سین عید سنتی

جهت استفاده از ظروف سنتی باید رنگ و اندازه آنها را به خوبی بررسی کنید. این مسئله که رنگ و اندازه ظروف سنتی با سلیقه شما هماهنگی داشته باشد بسیار مهم است. در کنار ظروف سنتی می‌توانید از گلدان‌های زیبا، شمعدان‌ها، آینه و … استفاده نمایید. توجه داشته باشید که هر یک از اکسسوری‌های مورد استفاده در این طرح باید با یکدیگر هماهنگ باشند.

۸٫ ایده مکرومه بافی

 بین انواع ایده تزیین هفت سین عید ۱۴۰۳ می‌توانید از ایده مکرومه بافی استفاده نمایید. ایده مکرومه بافی به عنوان یکی از ایده‌های جذاب و جدید برای تزیین سفره هفت سین شناخته می‌شود. در این ایده از انواع اکسسوری‌های مکرومه بافی استفاده خواهد شد.

ایده سفره هفت سین با مکرومه بافی
ایده سفره هفت سین با مکرومه بافی

این ایده را به عنوان یکی از ایده‌های مدرن و فانتزی می‌شناسند که طرفداران زیادی دارند. هر یک از اکسوسوری‌هایی که در این ایده مورد استفاده قرار می‌گیرند خاص می‌باشند. انواع شمعدان‌ها، آینه و اکسسوری‌های دیگر که در این ایده استفاده می‌شوند اندازه متفاوتی دارند. بیشتر تجهیزاتی که در این ایده استفاده می‌شوند به رنگ چوب هستند و زیبایی سفره هفت سین را چندین برابر می‌کنند.

۹٫ استفاده از ظروف حصیری برای تزیین هفت سین عید

 استفاده از ظروف حصیری به عنوان یکی از ایده های تزیین سفره هفت سین عید شناخته می‌شود. ظروف حصیری متفاوتی را برای تزیین کردن سفره هفت سین مورد استفاده قرار می‌دهند که هر یک از این ظروف اندازه‌شان با یکدیگر فرق می‌کند.

ایده سفره هفت سین عید در ظروف حصیری
ایده سفره هفت سین عید در ظروف حصیری

برای استفاده از ظروف حصیری باید اندازه هر یک از آنها را با اقلام گوناگون سفره هفت سین مطابقت دهید. توجه داشته باشید که جهت استفاده از انواع اقلام حصیری برای سفره هفت سین باید رنگ بندی آنها را با اکسسوری‌های متفاوت هماهنگ نمایید.

۱۰٫ هفت سین تمام چوبی

 هفت سین تمام چوبی یکی از ایده‌های خاص و زیبا برای تزیین هفت سین عید شناخته می‌شود. شما برای انتخاب بهترین ایده تزیین سفره هفت سین می‌توانید از انواع وسیله‌هایی که تمام چوبی هستند استفاده کنید. این ایده را به عنوان یکی از ایده‌های مدرن و فانتزی می‌شناسند.

در این ایده انواع اقلام چوبی مانند شمعدان‌های چوبی، سینی چوبی، آینه چوبی و … استفاده خواهند شد. رنگ بندی‌های متفاوتی از تجهیزات چوبی را در این سفره هفت سین مشاهده خواهید کرد. هر یک از رنگ‌های گوناگون انواع اقلام چوبی که در این سفره قرار می‌گیرند طرفداران زیادی دارند.

۱۱٫ تزیین هفت سین عید با وسیله های دست ساز

 سفره هفت سین دست ساز یکی از ایده های تزیین سفره هفت سین عید ۱۴۰۳ است که بسیاری از افراد این ایده را انتخاب می‌کنند. بین ایده‌های تزیین نمودن سفره هفت سین استفاده از تجهیزات دست ساز برای افرادی که به ایده سنتی علاقه دارند طرفداران زیادی خواهد داشت. البته پک آجیل هدیه در برخی فروشگاه ها موجود است و می توانید از آن باکس های جذاب برای تزیین استفاده نمایید.

ایده ی سفره ی هفت سین با وسایل دست ساز
ایده های تزیین سفره هفت سین با وسایل دست ساز

بسیاری از افرادی که می‌خواهند سفره‌های هفت سین خاص و منحصر به فردی را آماده کنند از انواع تجهیزاتی که دست ساز هستند استفاده می‌نمایند. تجهیزات دست ساز در رنگ‌بندی و اندازه‌های متفاوت آماده می‌شوند. شما برای انتخاب انواع اقلام دست ساز سفره هفت سین باید مدل آنها را با تزیین کلی سفره هماهنگ نمایید.

۱۲٫ استفاده از ظروف سفالی

 یکی از ایده‌های تزیین هفت سین عید ۱۴۰۳ که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است استفاده از ظروف سفالی می‌باشد. ظروف سفالی طرفداران زیادی برای چیدمان منزل دارند. شما با استفاده از انواع ظروف سفالی که در اندازه و طرح متفاوت می‌باشند می‌توانید زیبایی سفره هفت سین را چندین برابر نمایید. در هر یک از ظروف سفالی انواع اقلام سفره هفت سین قرار می‌گیرند.

ایده ی سفره ی هفت سین در ظروف سفالی
ایده های تزیین سفره هفت سین در ظروف سفالی

آینه و شمعدان، گلدان و … دیگر اکسسوری‌هایی هستند که در کنار این سفره زیبا جذابیت بی‌نظیری خواهند داشت. برای انتخاب ظروف سفالی باید کیفیت آنها را در نظر بگیرید.

۱۳٫ تزیین هفت سین با ظروف سفید

 بین انواع ایده های تزیین سفره هفت سین عید ۱۴۰۳ می‌توانید از ایده هفت سین سفید استفاده کنید. این ایده به عنوان یکی از ایده‌های مدرن و فانتزی شناخته می‌شود که افراد جوان به این ایده علاقه زیادی دارند. سفره‌های هفت سین سفید با تجهیزات گوناگونی آماده می‌گردند. بیشترین ظروفی که در این سفره هفت سین مورد استفاده قرار می‌گیرند ظروف سفید رنگ سرامیکی می‌باشند.

ایده های تزیین سفره هفت سین عید در ظروف سفید
ایده های تزیین سفره هفت سین عید در ظروف سفید

اندازه هر یک از ظروف سفید سرامیکی که در این سفره هستند با یکدیگر متفاوت می‌باشد. هفت سین‌های مینیمال را به عنوان هفت سین پرطرفدار انتخاب می‌کنند تا زیبایی سفره عید چندین برابر شود. استفاده از رنگ سفید برای تزیین سفره هفت سین مینیمال جذابیت بی‌نظیری دارد.

۱۴٫ استفاده از ظروف رزین ایده های تزیین سفره هفت سین

استفاده از ظروف رزین برای طراحی سفره هفت سین یکی از بهترین ایده های تزیین سفره هفت سین عید شناخته می‌شود. ظروف رزین به عنوان ظروف خاص و منحصر به فردی معرفی می‌گردند که طرفداران زیادی دارند. ظروف رزین را در شکل و طرح‌های متفاوت آماده می‌کنند تا طرح های سفره آرایی هفت سین زیبایی بی‌نظیری داشته باشد.

ایده ی سفره ی هفت سین در ظروف کریستالی و زرین
ایده های تزیین سفره هفت سین در ظروف کریستالی و زرین

برای استفاده از ظروف رزین باید اندازه و شکل آنها را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. دقت داشته باشید که جهت انتخاب هر یک از ظروف رزین باید قیمت آنها را بررسی کنید. استفاده از ظروف رزین برای تزیین سفره هفت سین به عنوان یکی از ایده‌های لاکچری و خاص معرفی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا